Gillette Venüs Embrace Tıraş Bıçağı Kullanıcı Yorumları

Bugün bu yazıda Gilette’nin kadınlar için ürettiği Venüs isimli traş bıçaklardan Gillette Venüs Embrace Tıraş Bıçağı kullanıcı yorumlarımdan bahsedeceğim.

Gillette Venüs Embrace Tıraş Bıçağı Kullanıcı Yorumları

Günümüzde eski epilasyon yöntemleriyle uğraşmak, hem para hem de zaman harcamak istemeyen kadınlardan biri olarak Gillette venüs embrace tıraş bıçağını denedim. Öncelikle bıçağın etrafında bulunan jel kısım, traş deneyimi sırasında daha fazla kayganlık sağlayarak pürüzsüz bir bitiş sağlamaya yardımcı oluyor. 5 adet bıçağının olması da klasik jiletlere oranla çok daha hızlı ve pürüzsüz şekilde tıraş olmaya imkan sağlıyor. Tıraş bıçağının makinası (tutulan sap kısmı) elden kaymayacak şekilde üretilmiş ve makinayı daha sağlam kavrayarak tıraş esnasında meydana gelecek kesiklerin önüne geçmeye yardımcı olacak şekilde tasarlanmış.

Gillette Venüs Embrace Tıraş Bıçağını yaklaşık 6 aydır kullanıyorum ve pratik olması, cildimi tamamen pürüzsüz şekilde tıraşlaması beni son derece memnun etti. Yıllardır klasik epilasyon işlemleri sırasında ne  kadar para ve zaman kaybettiğimi bir kere daha fark ettim. Bundan sonra Gillette Venüs‘ün diğer traş bıçaklarını denemek ve yorumlamayı çok istiyorum.

Denemek isteyenlere kesinlikle öneriyorum.

Gillette satin care hakkındaki yorumlarımı okumak için tıklayın!

One thought on “Gillette Venüs Embrace Tıraş Bıçağı Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir