Gillette Venüs Embrace Tıraş Bıçağı Kullanıcı Yorumları

by Ayse

Bugün bu yazıda Gilette’nin kadınlar için ürettiği Venüs isimli traş bıçaklardan Gillette Venüs Embrace Tıraş Bıçağı ‘ndan bahsedeceğim.

Günümüzde eski epilasyon yöntemleriyle uğraşmak, hem para hem de zaman harcamak istemeyen kadınlardan biri olarak Gilette’nin venüs embrace bıçağını denedim. Öncelikle bıçağın etrafında bulunan jel kısım, traş deneyimi sırasında daha fazla kayganlık sağlayarak pürüzsüz bir bitiş sağlamaya yardımcı oluyor. 5 adet bıçağının olması da klasik jiletlere oranla çok daha hızlı ve pürüzsüz şekilde traş olmaya imkan sağlıyor. Traş bıçağının makinası (tutulan sap kısmı) elden kaymayacak şekilde üretilmiş ve makinayı daha sağlam kavrayarak traş esnasında meydana gelecek kesiklerin önüne geçmeye yardımcı olacak şekilde tasarlanmış.

Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum ve pratik olması, cildimi tamamen pürüzsüz şekilde traşlaması beni son derece memnun etti. Yıllardır klasik epilasyon işlemleri sırasında ne  kadar para ve zaman kaybettiğimi bir kere daha fark ettim. Bundan sonra Gilette Venüs’ün diğer traş bıçaklarını denemek ve yorumlamayı çok istiyorum.

Denemek isteyenlere kesinlikle öneriyorum.

Benzer İçerikler

Yorum Bırak

1 yorum

Gillette Satin Care Tıraş Jeli Kullanıcı Yorumları - Yaşam ve Stil Üzerine 24 Mayıs 2018 - 00:23

[…] Bu nedenle bir tüpü çok uzun bir süre kullanabiliyorum. Ben tıraş bıçağı olarak gillette venüs embrace kullanıyorum. Gillette satin care tıraş jeli ile birlikte kullandığımda ise gerçekten […]

Yanıtla