Flormar Nail Care Max Growth Kullanıcı Yorumları

Uzun zamandır uzamayan ve uzamaya çalışırken kırılan tırnaklarımı kendine getirecek bir ürün ararken Flormar nail care max growth adlı ürün ile karşılaştım ve hemen denemeye başladım.

Bu ürün, tırnaklarında soyulmalar ve kırılmalar yaşayan kişiler için üretilmiş bir base coat. Normal bir oje formatında olan ürün, tırnakları güçlendirerek hızlı şekilde uzamalarını sağlıyor. Ben de bu ürünü yaklaşık 5 aydır deneyimliyorum. Öncelikle Flormar’ın bu ürünü gerçekten tırnaklarımdaki soyulmaları tamamen durdurdu. Bununla birlikte uzama aşamasında sürekli olarak çatlayan ve kırılan tırnaklarımı da son derece güçlü ve sert bir hale getirdi. Ben oje kullanmadığım halde haftada iki kere iki kat olacak şekilde sürüyorum ve tırnaklarımı korumasının yanı sıra son derece güzel gösterdi. Tırnaklarım bu base coat ile çok daha parlak ve pürüzsüz gözükmeye başladı.

Flormar nail care max growth ürününü kullandığım süreçte tırnaklarım normal hallerinden belirgin şekilde daha hızlı uzadılar. Aynı zamanda bu uzama esnasında kırılmalar ve soyulmalar da meydana gelmedi. Kısaca toplamam gerekirse ürünün gerçekten tırnaklarımı hızlı uzatması, tırnaklarımı sertleştirip koruması ve sürüldüğünde tırnakları pürüzsüz ve parlak göstermesi sebebiyle sizlere gönül rahatlığıyla önerebilirim.

Sebamed hand and nail balm hakkındaki yorumlarımı okumak için tıklayın!

 

Yorum Bırak