Flormar Dark Circle Concealer Kullanıcı Yorumları

Bugün sizlere makyajda en çok kullandığım ürün olan concealerlardan biri olan Flormar dark circle concealer ürününden bahsedeceğim. Benim kullandığım concealer 2 numara light rengi ve tenimle tamamen uyuştu. Göz altlarım orta derecede mor ve bu morlukları kapatmak için çok yoğun kapatıcıları tercih etmiyorum. Daha ziyade orta kapatıcılıkta ürünlere yöneliyorum. Flormar dark circle concealer tam da böyle bir ürün.

Ürün son derece ince yapılı ve ister fırçayla ister parmakla son derece kolay uygulanıyor. Ben fırçalardan pek hoşlanmadığım için genelde parmaklarımla uyguluyorum ve son derece basit bir şekilde yayıyorum. Genelde kapatıcılar benim göz altlarımda çizgilenme yapmaz ve bu kapatıcı da bu sebeple yapmadı. Üzerine herhangi bir şekilde pudra da geçmeden kullanıyorum. Buna rağmen hiçbir şekilde gün içerisinde silinme ya da dolma yapmadı. Göz altlarımı tam da istediğim ölçüde kapattı ve bunu yaparken de hiçbir şekilde yapay bir görüntü oluşturmadı.

Tenimle rengi tam uyuşması, ince yapılı olması, kapatıcılığının tam istediğim ölçüde olması sebebiyle çok severek kullandığım bir ürün oldu Flormar dark circle concealer. Siz de bir concealer arayışı içindeyseniz bu ürünü denemenizi tavsiye ederim.

Yorum Bırak

BURCUNUZU KASIM AYINDA NELER BEKLİYOR?

AŞK, PARA, İŞ VE SAĞLIK KONULARINDA SİZİ KASIM AYINDA NELER BEKLİYOR GÖRMEK İÇİN BURÇ YORUMUNUZU OKUYUN
BURC YORUMUNU OKU
close-link