Evinizdeki Negatif Enerjilerden Kurtulun

İçinde en çok bulunduğumuz, en çok zaman geçirdiğimiz yer elbetteki evlerimiz. Bu nedenle evin içerisindeki olumlu-olumsuz tüm enerjiler bizim de modumuzu etkileyen en önemli etmenler. Peki evimizdeki negatif enerjileri temizleyip pozitif enerjiyle doldurmak için neler yapılmalı?

Dağınıklıklardan kurtulun

Evinizin içerisinde yer alan dağınıklıklar, atılmayıp kenarda bekletilen eşyalar sürekli olarak negatif enerji yayarlar. Enerji; dağınık ve eşya olarak çok kalabalık olan evlerde rahatça dolaşayamayacağı için o ortamda negatif enerjiler daha baskın olur. Size önerimiz evinizdeki tüm dağınıklıkları toplamanız, kenarda atılmayı ya da toplanmayı bekleyen eşyalarınızı tasniflemeniz ve evinizde enerjinin rahatça dolaşabilmesi için ferah bir alan yaratmanız yönünde. Eminiz ki farkı hissedeceksiniz.

Evinizdeki Negatif Enerjilerden Kurtulun

Tütsülerden faydalanın

Evinizdeki negatif enerjileri yok etmek için tütsülerden faydalanabilirsiniz. Tütsüler; evinizdeki kötü enerjileri süpürerek daha olumlu ve pozitif enerjilere  yer açılmasını sağlarlar. Çok çeşitli tütsüleri deneyip kokusunu en çok beğendiğiniz bir tütsüyü evinizde kullanabilirsiniz. Size her aktarda bulabileceğiniz adaçayı tütsüsünü önerebiliriz. Kuru adaçayı yapraklarını yakıp söndürdükten sonra tüten dumanını evinizde dolaştırın. Bu işlemi yaparken pencerelerinizin açık olduğundan emin olun. Böylece tütsünün uzaklaştırdığı kötücül enerjiler camınızdan çıkıp gidebilir.

Evinizdeki Negatif Enerjilerden Kurtulun

Sirke kullanmayı alışkanlık haline getirin

Evinizde yer alan negatif enerji tüm yüzeylere sinebilir. Özellikle tozlu alanlarda daha fazladır Bu alanlardan negatif enerjiyi temizlemek için sirkeden faydalanabilirsiniz Temizlik yaptığınız suya çok az sirke katıp temizliğe sirkeli suyla devam etmek temizlediğiniz alanların olumsuz enerjilerden kurtulmasına yardımcı olur. Sirkeli su ile kapılarınızı ve duvarlarınızı bile temizleyebilirsiniz. Böylece evinizdeki tüm kötücül enerjilerden doğal bir yöntemle kurtulmuş olursunuz.

Evinizdeki Negatif Enerjilerden Kurtulun

Mum yakın

Evinizdeki enerjiyi olumlu titreşimlere dönüştürmek için mumlardan faydalanabilirsiniz. Mumlar; enerjileri pozitife çevirip titreşim yayarlar. Evinizdeki odalarda, yatak odanızda daima mum yakabilirsiniz. Mumlardan çok hoşlanmıyorsanız da yaktığınız bir mumu evinizdeki odalarda kısa bir süre gezdirip, odaların pozitif enerji yayan frekanslar oluşturmasını sağlayabilirsiniz. Mum; aynı zamanda dekorasyon anlamında da evinize olumlu bir katkı sağlayacaktır.

Evinizdeki Negatif Enerjilerden Kurtulun

Odalarınıza tuz koyun

Tuz, negatif enerjiyi çekmek konusunda çok başarılıdır. Evinizdeki odalara küçük bir kap içerisinde büyük taneli (deniz-kaya tuzu gibi) tuz koymak ortamdaki tüm kötü enerjileri çekecektir. Belirli aralıklarla (10 günde bir) bu tuzu dökmeli ve yerine yeni tuz koymalısınız. Özellikle elektronik aletlerin çok olduğu, kavga ve tartışmaların yaşandığı odalara tuz koymak o odadaki negatifin giderilmesi konusunda başarılı olacaktır.

Evinizdeki Negatif Enerjilerden Kurtulun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir