Dövme Yaptıracaklara Tavsiyeler

Dövme yaptırmaya karar vermek, önemli ve zordur Peki, bu kararınızdan sonra nelere dikkat etmelisiniz?

Dövme Yaptıracaklara Tavsiyeler

Öncelikle yaptıracağınız dövme şeklinden emin olmalısınız. Bu dövmenin sizi yansıttığından,size bir anlam ifade ettiğinden ya da hatırlattığından…İçinde bir anlam olan dövmenizden kolay kolay sıkılmanız ya da vazgeçmeniz de pek olası değildir. Dövme yaptırma aşamasında belki de en önemli adım işte bu karar adımıdır.

 

Dövme Yaptıracaklara TavsiyelerYaptıracağınız dövme modelini seçtikten sonraki en önemli adım, dövmeci seçimidir. Yaptıracağınız işlem iğne ile gerçekleştirileceği için dövme yapan aletlerin steril halde olması çok önemlidir. Aksi takdirde çeşitli bulaşıcı hastalıklara yakalanmanız olasıdır. Dövmecinizin bu hususlara dikkat edip etmediğinden emin olmanız mühimdir.

 

Dövme Yaptıracaklara Tavsiyeler

Dövmenizi ve dövmecinizi seçtikten sonra bu dövmeyi vücudunuzun hangi bölgesine yaptıracağınızı kararlaştırmanız gerekmekte. Çok sevdiğiniz bir dövmeyi görmekten bir süre sonra sıkılabilir, hafif bir pişmanlık yaşayabilirsiniz. Bunun olmaması için dövmenizi gerçekten görmek ya da görmemek istediğiniz bir yere yaptırmalısınız. Yanlış yere yaptırdığınız bir dövme sizi dövmeniz soğutabilir.

Tüm kararlarınızı verdikten sonra artık dövmenizle yaşamaya hazırsınız demektir!

 

Yorum Bırak