Dişleri Beyaz Göstermenin Yolları

Güzel bir gülümsemenin anahtarı dişlerdir. Dişleri beyaz göstermenin yolları öğrenildiğinde ise harika gülüşlerle parıldamak mümkün!

Dişleri Beyaz Göstermenin Yolları

Dişleri Beyaz Göstermenin Yolları
Dişleri Beyaz Göstermenin Yolları

Öncelikle çay,kahve gibi meşrubatları içtiken sonra biz çok farkında olmasak da dişlerimizin üzerinde bir tabaka kalır. Özellikle yoğun şekilde bu meşrubatları gün içinde tüketiyorsak dişleri olduğundan sarı göstermeleri çok olası. Bu durumu ortadan kaldırmak için çay kahve içtikten sonra dişleri hızlıca fırçalamak dişlerin beyaz görünmelerine yardımcı olacaktır.

Doğru ruj seçimi de dişleri olduğundan çok daha beyaz gösterebilir. Örneğin koyu kırmızı gibi patlak ve canlı renkler dişlerin beyazlığını son derece ön plana çıkarmaktadır. Ama sürülen soluk pembe tarzı renkler dişleri olduğundan daha sarı göstermektedir. Canlı ve patlak renklerden yana olmak beyaz dişlerin anahtarı!

Ten rengi dişlerin kendisini göstermek için en önemli etkenlerden biri. Açık tenliyseniz de bronzlaşmak, ya da bronzer gibi ürünleri kullanarak cilde hafif bir bronzluk katmak dişleri olduğundan çok daha beyaz gösterecektir. Bu hileyi denedikten sonra dişlerinizin beyazlığına inanamayacaksınız.

Her şeyden önce dişleri düzenli fırçalamak, diş ipi ve ağız sularından yararlanmak ve yıllık diş kontrolüne gitmek dişlerin sağlığı ve bembeyaz görünmesi için gereklidir. Hepinize bembeyaz gülüşler!

Dudakları büyük gösteren makyaj hilelerini okumak için tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir