Diadermine Kırışıklık Karşıtı Günlük Bakım Kremi Kullanıcı Yorumu

Gündelik hayatta mimiklerime bağlı gelişen ince yüz çizgilerim mevcuttu. Bunları, çok derin olmamaları ve daha fazla büyümeyeceklerini düşünmemden ötürü önemsemiyordum. Fakat zamanla birlikte hem otuzlu yaşların başına gelmemle birlikte hafif ortaya çıkan çizgilerim hem de mimik çizgilerim birleşince önlem almak istedim. Bunun için Diadermine kırışıklık karşıtı günlük bakım kremi aldım.

Diadermine Kırışıklık Karşıtı Günlük Bakım Kremi Kullanıcı Yorumu

Krem cam bir kavanozun içerisinde ve pembe renkte. Kremin kapağını açıp cildime deneme amaçlı ilk uyguladığım andan itibaren kokusuna hayran oldum. Koku konusunda hassasiyeti olan biri olarak beni hiç rahatsız etmeyen üzerine olağan üstü hoş hissettiren bu koku bile ürünü tercih etmem için bir sebep olabilir diye düşünüyorum. Ürünü kullandıktan sonra-ki geceleri uyguluyorum- cildimin bir hayli nemlendiğini hissediyorum. Bariz bir yumuşaklık  oluştu cildimde.

Kremin şu an için cildimde herhangi bir kırışıklığa bariz bir etkisi olduğunu görmedim. Fakat bu etkiyi görebilmek için uzun süreli ve rutin bir kullanım gerekli. Aynı zamanda sıfırdan oluşacak başka kırışıklıklar için de bariyer görevi gördüğüne inanıyorum. Kremin yapısının ince oluşu ve cildimin kremi emmesi, kokusunun hoşluğu ve markaya olan güvenim dolayısıyla çok memnun kaldığımı söyleyebilirim.

Ben 35₺ ye satın aldım, fiyat performans olarak başarılı buluyorum.

2021 yılı burç yorumlarını okumak için tıklayın!

One thought on “Diadermine Kırışıklık Karşıtı Günlük Bakım Kremi Kullanıcı Yorumu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir