Colgate Hassasiyete Pro Çözüm Kullanıcı Yorumları

by Ayse

Dişlerim için her zaman en iyi ürünü bulmak için çabalıyorum. Çünkü ağız bakımı konusu bence çok önemli ve gereken hassasiyetin gösterilmesi gerektiği bir alan. Bu nedenle en son denediğim ürün Colgate Hassasiyete Pro Çözüm .

Bir süredir dişlerimde hassasiyet mevcut. Bu hassasiyeti gidermek adına da çeşitli diş macunlarını araştırırken colgate hassasiyete pro çözüm diş macunu ile karşılaştım. İnternette okuduğum yorumların çoğu da olumlu olunca bir denemek istedim ve satın aldım. Ürün dişlerdeki hassasiyet ortadan kaldıracağını ve uzun vadede çok daha az diş hassasiyetine sahip olunacağını söylüyor. Colgate içerisinde bulunan pro-argin ile dişlerdeki hassasiyeti hem anında hem de uzun süreli rahatlama sağladığını söylüyor.

Gelelim benim deneyimlerime. Öncelikle ürün hem dişlere parmaklarla uygulanabiliyor hem de normal diş fırçalama şeklinde. Ben normal diş fırçalar gibi ürünü kullandım ve sonuç gerçekten beni çok şaşırttı. Benim beklentim dişlerimdeki hassaisyetin zamanla zalmasıyken ilk diş fırçaladığım gün bile dişlerimdeki hassasiyetin büyük ölçüde azalması bana sürpriz oldu. Bu nedenle araya başka diş macunu sokmadan uzun bir süre bu macunu kullandım ve gerçekten hassasiyetimin büyük ölçüde ortadan kalktığına bizzat şahit oldum. Gün içerisinde soğuk şeyleri rahatlıkla içebilme özgürlüğümü geri kazandığımı söyleyebilirim.

Ürünün rahatsız edecek bir tat ve kokusu yok. Bu da benim için oldukça artı bir özellik. Aynı zamanda ben çok küçük bir parça ile bile fırçalayabiliyorum ve oldukça yeterli geliyor. Bu anlamda ürünün çok da bereketli olduğunu söyleyebilirim. Colgate hassasiyete pro çözüm macunundan son derece memnun kaldım.

Siz de diş hassasiyetinden muzdaripseniz ve bir macun arayışı içerisindeyseniz colgate’e bir şans vermenizi öneririm!

Benzer İçerikler

Yorum Bırak

1 yorum

Parodontax Beyazlatıcı Diş Macunu Kullanıcı Yorumları - Yaşam ve Stil Üzerine 30 Mayıs 2018 - 23:44

[…] Parodontax beyazlatıcı diş macunu ile şansınızı deneyebilirsiniz. Daha önce deneyimlediğim Colgate hassasiyete pro çözüm diş macunu yorumumu okumak için de tıklamanız […]

Yanıtla