Boğa Burcu Kadını Özellikleri

Boğa burcu kadını sevecen, neşeli ve enerjik haliyle dikkat çeker. Bakalım boğa burcu kadını özellikleri başka nelermiş?

Boğa Burcu Kadını Özellikleri

Boğa kadını neşesi, kibarlığı ve enerjisiyle girdiği her ortamda dikkatleri üzerine çeker. Bu enerji, karşısındakini yoran değil aksine pozitiflik yayan bir enerji Bu sebeple boğaların yanında her zaman çok fazla sayıda kişi olur. Arkadaşlıkları çok kolay kurar ve sürdürür. Tüm bu özellikleri sayesinde istedikleri şeyleri çevresindekilere kolayca yaptırabilirler.

Boğa burcu tüm bu neşesinin yanında çok da fazla merhametlidir. Çevresindeki kişilerin dertlerini kendilerine dert

Boğa Burcu Kadını Özellikleri
Boğa Burcu Kadını Özellikleri

edinebilirler. Fazla empatik olmaları sebebiyle kimi zaman fazlasıyla kırılabilirler. Bu kırılganlık kimi zaman partnerleri tarafından şikayet sebebi olabilir. Boğalar, kaliteli yaşama çok düşkündürler. En iyi kıyafet, en iyi ev, en iyi ne olursa sahip olmak isterler. Bunun için bazen tüm sınırlarını zorlayacak kadar çok çalışabilir ve hırslanabilirler. Bu hırsı potansiyellerine döktüklerinde de gerçekten çok ama çok başarılı olurlar.

Aşk hayatında çok fazla coşku sevmeyen boğalar, sakin, dengeli ve uyumlu partnerler ararlar. Ruhlarını okşayan kişilerden hoşlanırlar. Çok fazla gelgitler boğalara göre değildir. Ruh eşlerini bulduklarında ise ömür boyu sürecek bir ilişki için hiç düşünmeden kendilerini adarlar.

2021 yılı burç yorumlarını okumak için tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir