Bioderma Sensibio Mask Kullanıcı Yorumları

Mevsim değişikliğiyle beraber savunmasını yitiren, kızaran ve nemini kaybeden cildimi güçlendirmek için son zamanlarda Bioderma sensibio mask kullanmaya başladım. Sizinle de bu maske maske hakkındaki deneyimlerimi paylaşmak istiyorum.

Bioderma Sensibio Mask Kullanıcı Yorumları

Özellikle sonbahar ve kış mevsimlerinde cildimde kızarıklık, nem kaybı ve hassasiyet oluşuyor. Bu durumu önlemek için günlük kullandığım nemlendiricilere destek olması amacıyla maskeler de deneyimliyorum. En son Bioderma sensibio mask hakkında güzel şeyler okuduktan sonra ben de kullanmaya başladım. Maska, cildi daha dayanıklı yapmayı ve bunu yaparken nemlendirmeyi vaadediyor. Aslında vaadettiğini de benim cildimde son derece başarılı şekilde uyguladı. Maskeyi kullandığım süreçte cildimdeki kızarıklık oluşumu son derece azaldı. Aynı zamanda cildimdeki pul pul olan nemsiz görüntü de bir hayli ortadan kalktı. Normal zamanlarda cildimi nemlendirdiğimde oluşan o sağlıklı ve ışıltılı görünüm geri geldi.

Maskeyi uygulamak ise gerçekten kolay. Tüm yüze maskeyi uygulayıp 10 dakika bekledikten sonra peçete ya da su yardımıyla ciltten maskeyi arındırmak gerekiyor. Bütün işlem bu. Maskeyi uygulamak da ciltten çıkarmak da son derece basit. Agresif maskeler gibi olmadığından özelikle maskeyi temizlerken cildimde hiçbir yıpranma ve tahriş meydana gelmedi. Cildimi güçlendirmesi ve nemlendirmesi sebebiyle Bioderma sensibio mask ürününü sizin de denemenizi tavsiye ederim.

Bu serinin nemlendirici olan Bioderma sensibio light nemlendirici hakkındaki yorumlarımı okumak için tıklayın!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir