Bioderma Sensibio h2o Solution Micellaire Temizleyici Kullanıcı Yorumları

Gündelik hayatta sık sık makyaj yapan ve bununla bağlantılı olarak sık sık makyaj temizleme ürünleriyle haşır neşir olan biriyim. Fakat kullandığım her ürünün benim cildimle uyumlu olması ve alerjik reaksiyona sebep olmayacak nitelikte temiz içeriğe sahip olmasını da önemsiyorum. Hal böyle olunca makyaj temizleme suları ile ilgili bir araştırmaya başladım ve Bioderma sensibio h2o solution temizleyici ile karşılaştım.

Bioderma Sensibio h2o Solution Micellaire Temizleyici Kullanıcı Yorumları

Öncelikle ürünü araştırdığımda kullanan kişilerin çok memnun kaldığını farkettim ve ardından ikili bir set satın alarak ben de denemeye başladım. Kullandığım süre boyunca yoğum simli makyajlar dahil tüm makyajlarımı kusursuz şekilde çıkarttığına şahit oldum. Birkaç pamuk ve Bioderma h20 solution micellaire temizleyici tüm cildimi temizlemeye yetiyor. Ürünün üzerinde ciltten durulamaya gerek olmadığı yazsa bile kendi prensiplerim gereği ben bu ürünü kullandığım süre boyunca mutlaka cildimi üründen temizledim

Cildimde herhangi bir alerjik reaksiyona sebep olmadığı gibi  makyajımı temizlerken de gözlerimde hiçbir yanma,kızarıklık ya da tahriş de yapmadı. Uzun vadede kullanacağım çok başarılı bir ürün olduğunu söyleyebilirim. Makyaj temizleme suyu arayanlara gönül rahatlığıyla önerebileceğim bir ürün kendisi.

Lapitak ayak bakım kremi hakkındaki yorumları okumak için tıklayınız!

 

One thought on “Bioderma Sensibio h2o Solution Micellaire Temizleyici Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir