Bioderma Sebium Mat Control Kullanıcı Yorumları

Yazın gelmesiyle beraber hem cildimdeki yağlanma hem de neme duyduğum ihtiyaç en yüksek seviyeye çıkıyor. Bu durumda da cildimdeki parlamayı önleyerek nemlendirecek ürünlere yöneliyorum. En son deneyimlediğim ürün Bioderma sebium mat control.

Bioderma Sebium Mat Control

Daha önce birçok kez Bioderma ürünü kullandım. Bioderma foaming gel gibi ürünlerden son derece memnun kaldığım için bu nemlendiriciyi de deneyimlemek istedim. Öncelikle ürünün vaadi ciltteki yağlanmayı gidererek mat bir görünüm elde edilmesini sağlamak. Ben özellikle makyaj öncesinde kremi uyguluyorum ve ardından rahatça makyajımı yapıyorum. Ve gerçekten gün içerisindeki cildimdeki parlama ortadan kalkıyor. Yazın sıcağında bile cildim parlamıyor. Bu durum benim için son derece şaşırtıcı ve güzel bir durum. Aynı zamanda Bioderma sebium mat control nemlendirici cildimi de son derece güzel nemlendirdi.

Krem cilde çok kolay sürülüyor ve çok hızlı şekilde emiliyor. Yani kremi sürdükten sonra hiç vakit kaybetmeden makyaja geçebiliyorum. Kalıntı bırakmaması ve yağlı his olmaması benim için son derece artı özellikler. Kremin içerisinde paraben bulunmaması da ayrı bir avantaj. Kokusunun da hoş olduğunu düşünüyorum. En azından beni hiçbir şekilde rahatsız etmedi. Koku hassasiyeti olanların da rahatsız olacağını düşünmüyorum.

Eğer karma-yağlı bir cilde sahip ve parlamadan muzdarip biriyseniz cildinizi daha mat gösterecek ve güzelce nemlendirecek bir krem arıyorsanız Bioderma sebium mat control krem sizin için bir alternatif olabilir.

Bioderma sensibio light yazımı okumak için tıklayın!

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir