Bioderma Photoderm After Sun Kullanıcı Yorumları

Yaz geldi ve güneş deniz havuz üçgeninden sonra yıpranan cildim için bir güneş sonrsı krem arayışına girdim. Araştırmalarım sonunda bu yaz Bioderma photoderm after sun kullanmaya karar verdim.

Bioderma Photoderm After Sun Kullanıcı Yorumları

Öncelikle hassas bir cildim olduğundan bahsetmeliyim. Güneşte kısa bir süre güneş kremi ile kalsam bile cildimde kuruma ve kızarma yaşıyorum. Her ne kadar vücut nemlendiricisi kullansam da kimi zaman bu nemlendiriciler fayda etmiyor. Ben de güneşten sonra cildime sürmek için bioderma photoderm after sun kremi aldım. Bu krem bir tüpte ve hoş bir kokuya sahip. Aynı zamanda yapısı da sürüme ve cilde yedirmeye çok uygun. Benim güneşten özellikle sırt bölgem oldukça etkileniyor. Hemen kızarıyor ve anında kuruyor. Ben de bu ürünü güneşten sonra cildime uyguluyorum. Uyguladığım bölgelerdeki gerginlik ve kuruluk halini ortadan hızlıca kaldırıyor.

Bioderma photoderm after sun güneşten kuruyan cildimi oldukça nemlendiriyor. Hatta oldukça yoğun cilt nemlendiriclerimden bile fazla rahatlama sağlıyor bende. Yukarıda da bahsettiğim gibi güneşten sonra oldukça hassaslaşan cildimi de fazlasıyla yatıştırıyor. Ürün aynı zamanda oldukça ince ve bu nedenle cildimi örten ağır kremlerden de bir nevi kurtulmuş oldum Yazın denize giderken atıveriyorum çantaya, denizden çıkıp kurulandıktan sonra sürüyorum ve anında rahatlıyorum. Böylece bütün yaz boyunca beni yıpratan kuru ve gergin cildimle baş edebiliyorum. Hatta bu ürünü o kadar sevdim ki gittiğim tatil beldelerinde bulamama ihtimaline karşı çantama yedekli olarak atıyorum. Güneşi hepimiz çok sevsek de cildimize getrisi olan olumsuz durumlarla da baş etmek son derece önemli. Bu nedenle ben de bu ürünü yanımdan yazın ayırmamaya çalışıyorum.

Toparlamam gerekirse yazın benim kuruyan ve hassaslaşan cildimi rahatlattığı, nemlendirdiği ve performansını son derece başarılı bulduğum için size de öneririm. Aynı zamanda La roche posay güneş kremi ve Garnier güneş kremleri hakkındaki deneyimlerimi okumak için tıklamanız yeterli!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir