Bingo Parfümsüz Sıvı Çamaşır Deterjanı Kullanıcı Yorumları

En son biten çamaşır deterjanım Ariel Dağ Esintisi‘nden sonra yeni bir deterjan denemeye karar verdim ve beni ‘parfümsüz ‘ olmasıyla çeken Bingo parfümsüz sıvı çamaşır deterjanı ile yoluma devam etmeye karar verdim.

Bingo Parfümsüz Sıvı Çamaşır Deterjanı Kullanıcı Yorumları

Öncelikle hem renklilerimde hem de beyaz çamaşırlarımda Bingo parfümsüz deterjanı kullandım. İki çamaşır grubunda da performansı oldukça iyiydi. Çamaşırlardaki lekeleri çıkartmada herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Başarılı bir şekilde çamaşırlarımı temizledi. Bunun yanı sıra özellikle ‘parfümsüz’ olması son derece hoşuma gitti. Çünkü çamaşırların makineden çıktıktan sonra buram buram parfüm kokmasından hoşlanmıyorum. Bu parfümün dolaylı olarak çamaşırlardan tenime geçtiğini düşünüyorum. Bu nedenle parfümsüz Bingo benim için mükemmel bir seçenek oldu.

Makineden çıkan çamaşırları asıp kuruttuktan sonra kokladığımda hiçbir koku yoktu. Bingo’nun parfümsüz olması hiçbir şekilde çamaşırları kötü kokutmadı. Aksine kuruyup temizlenmiş çamaşırlarım parfümsüz olarak mis gibiydiler. Ben de gönül rahatlığıyla temiz çamaşırlarımı kullandım. Bingo parfümsüz sıvı çamaşır deterjanının lekeleri kolaylıkla çıkartması, parfümsüz olması ve fiyatının uygunluğu dolayısıyla gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Eğer çamaşır deterjanı arayışı içindeyseniz bir şans vermenizi öneririm.

2 thoughts on “Bingo Parfümsüz Sıvı Çamaşır Deterjanı Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir