Ariel Dağ Esintisi Kullanıcı Yorumları

by Ayse

Ev bakım kategorisinde bugün incelemek istediğim ürün Ariel dağ esintisi çamaşır deterjanı.

Uzun bir  zamandır sıvı formdaki çamaşır deterjanlarını tercih ediyorum. Çeşitli markaların deterjanlarını denedikten sonra, yaklaşık üç aydır da Ariel dağ esintisini kullanıyorum. Öncelikle koku konusunda oldukça hassas biri olarak deterjanın kokusunu oldukça ferah ve güzel buldum.  Kullanırken dozunu abartıp fazla koyulmadığı müddetçe insanı rahatsız edecek kadar yüksek derecede  kokmuyor.

Genel anlamda çamaşırlarında yoğun ve çıkması zor  lekeler bulunan bir insan değilim. Bu nedenle Ariel’in bu deterjanının zorlu kirlerde ne kadar etkili olup olmadığını  söyleyemem.Fakat  günlük çamaşırları ise oldukça iyi bir performansta temizlediğine inanıyorum. Özellikle bir önce kullandığım deterjanın çamaşırlarımı yıpratmasından sonra, bu deterjanın oldukça güzel temizlediğini söyleyebilirim. Evimde kullandığım minik yolluk, kilim, yastık gibi eşyaları da yine Ariel’in dağ esintisiyle yıkadım. Kilimimde bulunan oldukça geniş olan çay lekesini çıkarttığını söyleyebilirim.

Kokusunun hoş olması, gündelik lekeleri zorlanmadan çıkartması, çamaşırları yıpratmaması sebebiyle bittikçe alacağım bir deterjan Ariel dağ esintisi. Siz de kullandığınız çamaşır deterjanlarını bizimle paylaşıp, yazımıza katkıda bulunabilirsiniz.

Bingo çamaşır deterjanı hakkındaki deneyimlerimi okumak için tıklayın!

Benzer İçerikler

Yorum Bırak

2 yorum

Bingo Parfümsüz Sıvı Çamaşır Deterjanı Kullanıcı Yorumları - Yaşam ve Stil Üzerine 14 Mayıs 2018 - 00:13

[…] Ariel Dağ Esintisi Kullanıcı Yorumları […]

Yanıtla
ABC Parfumia Konsantre Yumuşatıcı Kullanıcı Yorumları - Yaşam ve Stil Üzerine 19 Mayıs 2018 - 23:29

[…] Ariel Dağ Esintisi Kullanıcı Yorumları […]

Yanıtla