Ariel Dağ Esintisi Kullanıcı Yorumları

Ev bakım kategorisinde bugün incelemek istediğim ürün Ariel dağ esintisi çamaşır deterjanı.

Uzun bir  zamandır sıvı formdaki çamaşır deterjanlarını tercih ediyorum. Çeşitli markaların deterjanlarını denedikten sonra, yaklaşık üç aydır da Ariel dağ esintisini kullanıyorum. Öncelikle koku konusunda oldukça hassas biri olarak deterjanın kokusunu oldukça ferah ve güzel buldum.  Kullanırken dozunu abartıp fazla koyulmadığı müddetçe insanı rahatsız edecek kadar yüksek derecede  kokmuyor.

Ariel Dağ Esintisi Kullanıcı Yorumları

Genel anlamda çamaşırlarında yoğun ve çıkması zor  lekeler bulunan bir insan değilim. Bu nedenle Ariel’in bu deterjanının zorlu kirlerde ne kadar etkili olup olmadığını  söyleyemem. Fakat  günlük çamaşırları ise oldukça iyi bir performansta temizlediğine inanıyorum. Özellikle bir önce kullandığım deterjanın çamaşırlarımı yıpratmasından sonra, bu deterjanın oldukça güzel temizlediğini söyleyebilirim. Evimde kullandığım minik yolluk, kilim, yastık gibi eşyaları da yine Ariel’in dağ esintisiyle yıkadım. Kilimimde bulunan oldukça geniş olan çay lekesini çıkarttığını söyleyebilirim.

Kokusunun hoş olması, gündelik lekeleri zorlanmadan çıkartması, çamaşırları yıpratmaması sebebiyle bittikçe alacağım bir deterjan Ariel dağ esintisi. Siz de kullandığınız çamaşır deterjanlarını bizimle paylaşıp, yazımıza katkıda bulunabilirsiniz.

Bingo çamaşır deterjanı hakkındaki deneyimlerimi okumak için tıklayın!

6 thoughts on “Ariel Dağ Esintisi Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir