ABC Parfumia Konsantre Yumuşatıcı Kullanıcı Yorumları

Çamaşırların her zaman yumuşak ve tertemiz olmasını ben de herkes gibi istiyorum. Bu nedenle çeşitli çamaşır deterjanları deniyor ve yorumlarımı da sizlerle paylaşıyorum. Bu sefer denediğim ise ABC parfumia konsantre yumuşatıcı. Ariel ve Bingo çamaşır deterjanı yorumlarımı okumak istiyorsanız da lütfen tıklayın.

ABC parfumia konsantre yumuşatıcısında benim kullandığım koku lotus çiçeği. Koku hassasiyetim yüksek olmasına rağmen kokusunu son derece beğendim. Aynı zamanda çamaşırlar yıkandıktan ve aılıp kuruduktan sonra da koku hiçbir şekilde azalmıyor. Yumuşatıcıların kokusu kimi zaman çamaşırdan kolayca uzaklaşsa bile ABC parfümiada ben böyle bir sorunla karşılaşmadım. Çamaşırlarımın da yumuşaklığını son derece güzel muhafaza etti. Uzun bir süre daha kullanıp çamaşırlarımda yumuşaklığın devamını sağlamayı düşünüyorum.

Son olarak ürünün ambalajını da ayrıca beğendim. Lale deseniyle deterjan rafımda çok şık gözüküyor. Kokusu, çamaşırları yumuşatması ile uzun süre kullanabileceğim bir yumuşatıcı oldu. Siz de yumuşatıcı arayışı içerisindeyseniz ABC parfümia konsantre yumuşatıcıya bir şans verebilirsiniz.

Ariel dağ esintisi yazısını okumak için tıklayın!

Yorum Bırak