6 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Günlük bur yorumları 6 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları yazısında!

Koç Burcu 6 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Hiçbir ilişkinizde ipleri hemen kopartma taraftarı değilsiniz koçlar. Fakat geçmişte ipleri geren ve sizin kalbinizi kıra dostlarınızla aranıza koyduğunuz mesafeleri, onların atacağı bir adımla kaldıracaksınız.

Boğa Burcu 6 Ekim Günlük Burç Yorumları

Olduğunuz kaba sığamıyorsunuz bugün boğalar. Daha yüksek, daha iyi yerlerde olmanız gerektiğine dair düşünceleriniz sizi adeta ateşliyor bugün. Değerinizin verileceği, hünerlerinizi ortaya koyabileceğiniz ve hak ettiğiniz takdiri görebileceğiniz yere, işe, ortamlara ihtiyacınız var.

İkizler Burcu 6 Ekim Günlük Burç Yorumları

Bugün tahammülünüz biraz düşük ikizler. Özellikle iş yaşamınızda yapılan hatalara ve yanlışlıklara karşı tepkinizi hemen koyuyorsunuz. Öğle saatlerinden sonra özellikle evcil hayvanlarınızla ilgili sağlık sorunlarına karşı dikkatli olmalısınız.

Yengeç Burcu 6 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Kendinizi beğendiğiniz gibi görmek için bugün kendinizi şımartacaksınız yengeçler. Güzellikle ilgili her konuda güzel etkiler mevcut bugün fakat marjinal değişimlerden kaçınmak daha iyi olabilir.

Aslan Burcu 6 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Başkalarının gözünde nasıl göründüğünüzü çok fazla önemsiyorsunuz aslanlar. Kendi istekleriniz, kendi beklentilerinizi ise belki de farkında olmayarak ikinci plana atıyorsunuz. Bugün bunun farkına varacak ve düzeltmeye çalışacaksınız.

Başak Burcu 6 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Özellikle sinir uçlarınıza basan kişilere karşı bugün büyük bir kayıtsızlık sergileyeceksiniz başaklar. Bu kayıtsızlık aslında sizin verdiğiniz en önemli cevap olacak. Günün sonuna doğru ailenizden oldukça şaşırtıcı haberler de alabilirsiniz.

Ekim 2021 aylık burç yorumları

6 Ekim 2021 Günlük Burç YorumlarıTerazi Burcu 6 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Kafanızda dönüp dolaşan sesler, konular, planlar bugün o kadar fazla ve gürültülü ki adeta karşınızda konuşan kişileri bile duymuyorsunuz teraziler. Böylelikle aslında en önemli şey olan ‘anı’ kaçırıyor ve kaygı duyduğunuz düşüncelerinizin içinde yaşıyorsunuz. Bu düşüncelerden kurtulup anın tadını  çıkartmak sizin elinizde.

Akrep Burcu 6 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

İçinde bulunduğunuz sorunların bitmeyeceğini düşündüğünüz anlar oluyor akrepler. Oysaki çözümler çok yakında ve sizi yaklaşıyorlar. Yapmanız gereken biraz daha olumlu bakmak ve olayları çözümlemek için sakin kalmak.

Yay Burcu 6 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Sağlığınızla ilgili kaygı duyduğunuz konuları sürekli paspas altı etmek, sizin için hiç iyi değil yaylar. Özellikle bugün sağlığınız için harekete geçmeye kendinizi zorlayacaksınız. Bunu yaptığınız için ileriki günlerde çok rahat edeceksiniz.

Oğlak Burcu 6 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Evlilik, söz, nişan gibi büyük konuları konuşmak için çok uygun bir gün bugün oğlaklar. Bekar olan ve hayatına aşkı çekmek isteyen oğlaklar ise, güven duymakla ilgili kaygılarını aşabilirlerse bugün aşkı çekebilecekler.

Kova Burcu 6 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Pek çok kişinin gıpta ile baktığı meziyetlere sahipsiniz fakat içinde bulunduğunuz ruh hali bunları görmenizi engelliyor kovalar. Bugün kalkıp silkinecek ve kendinize olan güveninizi geri kazanmak için kolları sıvayacaksınız.

Balık Burcu 6 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Bugün önemli işlerinizi çok büyük bir dikkatle yapmalısınız balıklar. İşe girenler, çıkanlar, önemli evrak işi olanlar tüm prosedürlere dikkat etmeliler. Çünkü bugün yapacağınız kimi hatalar önünüzdeki günlerde karşınıza çıkabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir