28 Haziran 4 Temmuz 2021 Haftalık Burç Yorumları

Haftalık burç analizleri 28 Haziran 4 Temmuz 2021 Haftalık Burç Yorumları yazımızda!

Koç Burcu 28 Haziran 4 Temmuz 2021 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu 28 Haziran 4 Temmuz 2021 Haftalık Burç YorumlarıSizi anlatan, incelikli, değerli ve son derece anlamlı bir hediyeyle başlıyorsunuz haftaya koçlar. Bu hediye uzun zamandır haber almadığınız eski bir partnerinizden veya eski bir dosttan olabilir. Önemli olan, haftaya sevildiğinizi, özlendiğinizi ve hatırlandığınızı  bilerek başlamanız. Haftanın son üç gününde çok daha duygusal olacaksınız koçlar. Geçmişte kalan konu ve olaylar nostaljik bir şekilde kendini hatırlatacak.

Boğa Burcu 28 Haziran 4 Temmuz 2021 Haftalık Burç Yorumları

Boğa Burcu 28 Haziran 4 Temmuz 2021 Haftalık Burç Yorumları

Pek çok kez deneyip başarılı olamadığınız ama çalışmaktan geri durmadığınız konularla ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir boğalar. Özellikle çarşamba- perşembe günleri arasında haber beklediğiniz konular hakkında güzel haberler alabilirsiniz. Aşk hayatınızda var olan durgunluk hafta sonuna doğru bir hareketlenmeyle sonlanabilir.

28 Haziran 4 Temmuz 2021 Haftalık Burç Yorumlarıİkizler Burcu 28 Haziran 4 Temmuz 2021 Haftalık Burç Yorumları

Hayatlarını değiştirecek büyüklükteki kararları vermekte zorlanan ve ikileme düşen ikizler, bu hafta bu ikilemleri sonlandırmak için sevdiklerinden destek almak isteyecekler. Pek çok aile üyesinden ve dostunuzdan destek alsanız bile son ve nihai kararı verecek kişi siz olduğunuz için, hafta boyu oldukça düşünceli olacaksınız. Biraz olsun rahatlamak içinse hafta sonu kendinize küçük bir tatil kaçamağı planlayacaksınız.

28 Haziran 4 Temmuz 2021 Haftalık Burç YorumlarıYengeç Burcu 28 Haziran 4 Temmuz 2021 Haftalık Burç Yorumları

Mekan değişikliği yapmak ve olduğunuz yerden biraz uzaklaşma isteğindesiniz bu hafta yengeçler. Yeni bir yer görme ve keşfetme isteği sizi bir gezi rotası yapmaya teşvik edebilir. Hafta boyunca gündeminizde olan iş konularını tamamlamak ve artık rahatlamak için de bir hayli çabalayacaksınız. Bu çabalarınız işlerinizi taamlamanızın haricinde güzel bir maaş artırımı ödülü de getirecek.

28 Haziran 4 Temmuz 2021 Haftalık Burç YorumlarıAslan Burcu 28 Haziran 4 Temmuz 2021 Haftalık Burç Yorumları

Yeni bir ilişkiye başlayan aslanlar, özellikle haftanın ilk iki gününde partnerinizle gireceğiniz tartışmalarda soğukkanlılığınızı korumaya çalışmalısınız. Biraz hızlı alevlenen tarafınız sebebiyle çözümü basit olan konularda fazla parlamanız, ilişkiniz açısından olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Başak Burcu 28 Haziran 4 Temmuz 2021 Haftalık Burç Yorumları

28 Haziran 4 Temmuz 2021 Haftalık Burç YorumlarıYeni bir hafta yeni bir sayfa demek başaklar. Geçen hafta yaşadığınız düş kırıklıkları bu hafta yerini tamamen temiz bir sayfaya bırakacak. Yaşadığınız üzüntüleri geçtiğimiz zamanda bırakacak ve bu haftaya bomba gibi başlayacaksınız. Olumsuzluklarla kaybedeceğiniz zamanı hayatınıza katacağınız güzelliklerle doldurmayı tercih edeceksiniz. Ve bu konuda da çok başarılı olacaksınız.

28 Haziran 4 Temmuz 2021 Haftalık Burç YorumlarıTerazi Burcu 28 Haziran 4 Temmuz 2021 Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta kabınıza sığmıyorsunuz teraziler. Hemen her yerde siz varsınız adeta. Hem işlerinize, hem sosyal çevrenize, hem partnerinize hem de kendi ilgi alanlarınıza yetişiyorsunuz. Hepsini de kusursuz bir dengeyle sürdürüyor ve bu konuda da ayakta alkışlanacak bir performans seriliyorsunuz. Haftanın son iki gününde enerjiniz biraz tükense de yine de pek çok kişiye göre haftayı süper enerjik kapatacağınızı söyleyebiliriz.

Ağustos 2021 aylık burç yorumları burada!

28 Haziran 4 Temmuz 2021 Haftalık Burç YorumlarıAkrep Burcu 28 Haziran 4 Temmuz 2021 Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta aşka kapılarınız kapalı akrepler. Tüm odağınızı kendinize vermeye kararlısınız. Bunun için de bütçenizi biraz zorlayacak ve haftayı kendi isteklerinizi gerçekleştirmekle dolduracaksınız. Özellikle şehirler arası seyahat ve spontane gelişen gezi planlarınızla kendinizi şımartacaksınız. Bu süreçte bütçenizi biraz aşıp zorlamanız sizi bir tutam gerebilir.

28 Haziran 4 Temmuz 2021 Haftalık Burç YorumlarıYay Burcu 28 Haziran 4 Temmuz 2021 Haftalık Burç Yorumları

Beklemekten bir hayli usandınız yaylar. Bu hafta hiçbir şeyi ve hiç kimseyi beklemek istemiyorsunuz. Yapılacak olan işleri ya hemen yapıyor ya da tamamen yapmamak üzere bırakıyorsunuz. Sizi bekleten ve oyalayan konuları da hemen rafa kaldırıyorsunuz. Son olarak hafta sonuna doğru sağlığınıza ekstra dikkat etmelisiniz.

28 Haziran 4 Temmuz 2021 Haftalık Burç YorumlarıOğlak Burcu 28 Haziran 4 Temmuz 2021 Haftalık Burç Yorumları

Eğitim hayatında oldukça başarılı olan oğlaklar, bu hafta ödev proje vb konuları tamamlamak için arkadaşlarıyla bir araya gelebilir. Çok yoğun ve özenli bir çalışma gerçekleştirirseniz haftanın sonunda güzel bir puan alabilirsiniz. Bu süreçte arkadaşlarınızla gireceğiniz tartışmalar kolaylıkla tatlıya bağlanacak.

28 Haziran 4 Temmuz 2021 Haftalık Burç YorumlarıKova Burcu 28 Haziran 4 Temmuz 2021 Haftalık Burç Yorumları

İlişkiniz için attığınız adımlar partnerinizi de son derece mutlu ediyor kovalar. Aldığınız sevgiyi sizin de göstermeniz, içtenlikle kalbinizi açmanız ilişkinize adeta evre atlatacak. Fakat ilişkisinde sorun yaşayan ve kafa karışıklığı bulunan kovalar bu hafta, ayrılık gibi önemli kararlar da alabilirler.

28 Haziran 4 Temmuz 2021 Haftalık Burç YorumlarıBalık Burcu 28 Haziran 4 Temmuz 2021 Haftalık Burç Yorumları

Alım satım işleri gibi konular bu hafta oldukça yoğun sizler için balıklar. Mülk satın almak ya da satmak gibi önemli konularda adımlar atacaksınız. Bu haftayı da oldukça fazla kazançla kapatacaksınız. Fakat özellikle yine ekonomik konularda yapacağınız birkaç küçük hata, sizin canınızı sıkabilir.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir