2018 Yılı Yengeç Burcu Yıllık Burç Analizi

Sevgili yengeç;

2018 yılı boyunca gündeminde olacak konu ”hayatını netleştirmek” üzerine. Kariyer, aşk, akademik alanlarda var olan duruşunu netleştirmek, nerede durduğunu görmek isteyeceksin. Durumunu netleştirmek için kimi zaman dışarıdan üçüncü bir göze ihtiyaç duyabilirsin. Hayatında olan olayları netleştirmek istemenin sebebi, var olan belirsizliklerin sende tedirginlik uyandırması. Gökyüzü hareketleri, seni bu dönemde olumlu anlamda destekleyecek.

Finansal anlamda son derece iyi bir yıl geçireceğini söyleyebiliriz. Finansal kaynaklarının sağlamlaşması için de son derece disiplinli çalışmanı ve büyük risklere girmemeni öneririz. Çalışmalarının karşılığını ise fazlasıyla alacaksın. İşinde yükselme, zam gibi konularda oldukça olumlu günler seni bekliyor.

Sosyal hayatında ve ilişkilerinde yenilikler isteyeceksin 2018 yılı boyunca içindeki sosyalleşme arzusu, seni daha önce içine girmediğin gruplardan insanlarla tanıştırabilir. Aşk hayatında ise, var olan ilişkini sağlamlaştırmak isteyebilirsin. Eğer bekar bir yaysan, gireceğin ortamlardaki farklı insanlar dikkatini çekebilir, seni sürpriz aşklara sürükleyebilir.

İyi bir sene geçirmeni diliyoruz sevgili yengeç!

  1. Pingback: Şubat 2018 Yengeç Burcu Aylık Burç Yorumu

  2. Pingback: Mart 2018 Yengeç Burcu Aylık Burç Yorumları

  3. Pingback: Yengeç Burcu Ağustos 2018 Aylık Burç Yorumu - Yaşam ve Stil Üzerine

  4. Pingback: Yengeç Burcu Kasım 2018 Aylık Burç Yorumu - Yaşam ve Stil Üzerine

Yorum Bırak

BURCUNUZU KASIM AYINDA NELER BEKLİYOR?

AŞK, PARA, İŞ VE SAĞLIK KONULARINDA SİZİ KASIM AYINDA NELER BEKLİYOR GÖRMEK İÇİN BURÇ YORUMUNUZU OKUYUN
BURC YORUMUNU OKU
close-link