2018 Yılı Kova Burcu Yıllık Burç Analizi

by Ayse

Sevgili kova;

bu yıl senin gündemin ”kendini gerçekleştirmek” olacak. Yeni kariyer planları, akademik hayatın için oldukça fazla çaba göstereceğin bir yıl seni bekliyor. Tüm bu alanlarda başarılı olmanın tek anahtarı ise ‘çalışmak’. Gökyüzü hareketleri seni olumlu anlamda desteklese bile efor sarf etmeden başarılı olman biraz zor bir ihtimal. Eğer gereken emeği verirsen o zaman ‘kendini gerçekleştireceksin’.

Attığın adımlar için emek harcarken kimi zaman şüpheye düşmen de olası. Yaşayacağın ikilemler ve belirsizlikler senin motivasyonunu düşürebilir. Fakat tüm bu düşünceleri bir kenara attığında yolunun açıldığını göreceksin. Çünkü bu yıl senin başarı yılın olabilir.Kendini ifade etmedeki yeteneğin yıl boyunca seni hem sosyal hem kariyer anlamında önemli sıçramalar yaşamak için destekleyecek. Kendi mucizeni yaratmak için yalnızca kendine güvenmen yeter sevgili kova.

Aşk ve ilişkiler konusunda heyecan peşinde değil huzur peşinde olduğun bir yıl olacak. İlişkilerinde huzur ve dinginlik arayacaksın. Uzun süreli ilişkilerin evlilik için karar alacağını söyleyebiliriz. Bekar kovaların yılın ortasına doğru ilgi ihtiyacı ani ilişkilerin başlangıcı olabilir.

Çok güzel bir yıl geçirmeni diliyoruz sevgili kova!

Benzer İçerikler

Yorum Bırak

4 yorum

Şubat 2018 Kova Burcu Aylık Burç Yorumları 26 Ocak 2018 - 00:34

[…] 2018 Yılı Kova Burcu Yıllık Burç Analizi […]

Yanıtla
Mart 2018 Kova Burcu Aylık Burç Yorumu 17 Şubat 2018 - 00:52

[…] 2018 yılı Kova burcu yıllık burç analizini okumak için tıklayın. […]

Yanıtla
Kova Burcu Ağustos 2018 Aylık Burç Yorumu - Yaşam ve Stil Üzerine 18 Temmuz 2018 - 00:12

[…] Kova burcu yıllık burç analizini okumak için tıklayın! […]

Yanıtla
Kova Burcu Kasım 2018 Aylık Burç yorumu - Yaşam ve Stil Üzerine 3 Kasım 2018 - 19:13

[…] Kova burcu yıllık yorumunu okumak için tıklayın! […]

Yanıtla