2018 Yılı Koç Burcu Yıllık Burç Analizi

by Ayse

Sevgili koç;

2018 yılı sizin için 2017 yılından getirdiğiniz sorumlulukları devrettiğiniz/tamamladığınız bir yıl olacak. Hem kariyer, hem akademik anlamda çalışmaya devam ettiğiniz fakat meyvelerini de hızlı bir biçimde toplayacaksınız. Kontrolü elinizden kaçırdığınız küçük anlar dışında kendinizi sürekli yükselişte hissedebilirsiniz. Bu yükselişin devamını sağlamak konusundaki hırsınızı dinginlemekte zorlandığınız anlar yaşayabilirsiniz. Bu durumlarda da kendinizi sakinleştirmeli ve akılcı davranmalısınız.

Aşk hayatınız ise kendi iç muhakemeleriniz neticesinde çalkantılı olabilir. Yıl genelinde daha dingin ve sakin ilişkiler içerisinde olmak isteyebilirsiniz. Fakat içerisinde varolduğunuz ilişkinin sizin beklentilerinizle çakıştığı noktalar sizi zaman zaman düşündürebilir. Böyle anları sık sık yaşadığınızda ilişkilerinizde kopmalar ve bitişler meydana gelebilir. Çok fazla ilişkileri zorlamamak ve biraz kontrolü bırakmak sizi daha sakin ve uyumlu yapabilir.

Yıl genelinde oldukça kazançlı, bereketli ve başarılı günler sizi bekliyor. Büyük risklerden, hırslardan uzaklaşıp kendi terazinizde kendinizi tartıp dinginleştiğinizde tüm yıl boyunca tüm sorunların üstesinden kolaylıkla gelebileceksiniz.

İyi bir yıl diliyoruz sevgili koç!

Benzer İçerikler

Yorum Bırak

2 yorum

Şubat 2018 Koç Burcu Aylık Yorumu 25 Ocak 2018 - 22:29

[…] 2018 Yılı Koç Burcu Yıllık Burç Analizi […]

Yanıtla
Koç Burcu Kasım 2018 Aylık Burç Yorumu - Yaşam ve Stil Üzerine 1 Kasım 2018 - 00:10

[…] Koç burcu yıllık burç yorumu yazısını okumak için tıklayın! […]

Yanıtla