2018 Yılı İkizler Burcu Yıllık Burç Analizi

by Ayse

Sevgili ikizler;

2018 yılının belki de en mutlu ve başarılı burcu sen olabilirsin! Geçmiş yıllarda yaşadığın talihsizlikler, para kayıpları, iş kayıpları gibi durumlar 2018 yılında duracak ve senden tamamen uzaklaşacak. Yaşadığın sıkıntıları hayat dersi olarak aldın ve artık gelişimin ve kazanmanın yolunun açık olduğu bu yıla ulaştın. Yıl genelinde; hayalini kurduğun fırsatların peşinden gideceksin. Riskli ya da senin kafanda soru işaretleri yaratan konularda içten gelen cesaretle büyük ataklar yapman mümkün.

Kariyer ve akademik anlamda attığınız adımlar ve yaptığınız ataklar, sizi kimi zaman yanlış yapmaya sürükleyebilir. Bu yanlışlara düşmemek için eski tecrübelerinizi rehber edinmelisiniz. Akılcılığı ve deneyiminizi ortaya koyduğunuzda başarılı olmanız mümkün.

İlişkiler konusunda da kendinizi bile şaşırtacak derecede net tavırlar sergileyebilirsiniz. Yürümeyen ve szin enerjinizi çeken ilişkileri sonlandırabilir, hayatınızda bu yönde kötücül enerjiler yayn insanları kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. Eğer bekar bir ikizlerseniz de, kendinizi emin hissedene kadar yeni bir ilişkiye mesafeli duracağınız zamanlar gelebilir. Önemli olan kalbinin sesini dinleyip, doğru olan ilişkinin içinde bulunmak.

İyi bir sene diliyoruz sevgili ikizler!

Benzer İçerikler

Yorum Bırak

3 yorum

Şubat 2018 İkizler Burcu Aylık Burç Yorumu 25 Ocak 2018 - 22:51

[…] 2018 Yılı İkizler Burcu Yıllık Burç Analizi […]

Yanıtla
Mart 2018 İkizler Burcu Aylık Burç Yorumları 13 Şubat 2018 - 02:06

[…] 2018 yılı ikizler burcu yıllık burç analizini okumak için tıklayın. […]

Yanıtla
İkizler Burcu Kasım 2018 Aylık Burç Yorumu - Yaşam ve Stil Üzerine 1 Kasım 2018 - 00:22

[…] İkizler burcu yıllık burç yorumunuzu okumak için tıklayın! […]

Yanıtla