2018 Yılı Boğa Burcu Yıllık Burç Analizi

Sevgili boğa;

2018 yılı senin hayallerin ve yaşadığın hayat arasındaki bağı gerçeğe dönüştürmek için çabaladığın bir yıl olacak. Zaman içerisinde düşlediğin işi, akademik kariyeri ya da bir yaşam biçimini hayata geçirmek için içinde hissedeceğin cesaret ve bu cesaretle girişeceğin işler gündeminde olacak. Zaman zaman küçük hayal kırıklıkları ve motivasyon düşüklükleri yaşasan da bu yıldan kârlı çıkan sen olacaksın. Çabaladığın ve uğrunda emek harcadığın işlerin sonuçlarını hemen görmek istesen de bu sürecin zamana yayıldığını ve zaman içerisinde gerçekleşeceğini söyleyebiliriz.

Hayatında gerçekleştirmek istediğin değişimlerin odağındaki diğer konu ise; aşk ve ilişkiler. Hayatınızda var olan kişinin sizi desteklemesi ve bu desteği hissettirmesi ilişkiniz için son derece yapıcı olacak. Sizi engelleyen ve ilerlemenize ket vuran ilişkilerin içerisinden de bu yıl içerisinde hızlı bir şekilde çıkmak isteyeceksin. Eğer yalnız bir boğa iseniz, karşınıza çıkacak ve sizinle aynı dünya görüşüne sahip kişilerle karşılaşman olası.

Yıl boyunca seni destekleyen enerjiler; hayatındaki değişimde de yanında olacak. Güzel bir yıl geçirmeni diliyoruz sevgili boğa!

 

2 thoughts on “2018 Yılı Boğa Burcu Yıllık Burç Analizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir