2018 Yılı Aslan Burcu Yıllık Burç Analizi

Sevgili aslan;

2018 yılı boyunca hayatında en büyük değişim yaşayacak burçlardan biri sensin! Bu değişim senin isteklerin ve beklentilerin neticesinde şekillenecek. Bu gelişmeler hayatının her alanında olabilir fakat olan bu değişim hayatının diğer tüm alanlarını da etkileyecektir. Bu dönem içerisinde burcunuzun getirisi olan ”liderlik” beceri ve hisleriniz sizi yeni iş kolları üzerinde yeni girişimler yapmaya yönlendirebilir. Finansal anlamda güvensizlik yaşayan bir aslansanız da yaşayacağınız değişiklik sektörel anlamda meydana gelebilir.

Bu yıl sizin önünüze çıkan engelleri büyük bir hırsla yıktığınız bir yıl olacak. Sosyal yaşamınızda etrafınızdaki insanları elediğiniz ve yalnız kalma korkusu olmadan çevrenizi yapılandırdığınız bir zamana gireceksiniz. Bu  çevre değişikliği ve yeni sosyal durum sizde ‘aile,ilişkiler’ gibi konularda düşünmeye sevk edecek. Uzun soluklu ilişkiler için kendinizi diğer zamanlara göre daha hazır hissedebilirsiniz.

Yatırım yapma konusunda yıl boyunca istekli olabilirsiniz. Doğru yatırım aracını seçerken dikkatli olmanı neririz. İyi bir yıl geçirmen dilediğiyle sevgili aslan!

2 thoughts on “2018 Yılı Aslan Burcu Yıllık Burç Analizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir