2018 Yılı Akrep Burcu Yıllık Burç Analizi

Sevgili akrep;

yıl boyunca diğer tüm zamanlardan farklı ve ekstra olarak kendini özgür ve tüm bağlarından kurtulmuş şekilde hareket etmek isteyeceksin. Senin önüne engel çıkaran tüm kişi ve olayları önünden kaldırmak isteyeceğin zamanlar geçireceksin. Kendini geliştirmek, yeni yerler görmek ve yeni şeyler öğrenmek gündeminde olacak. Kendine yöneldiğinde zaman içerisinde yaşadığın tüm olumsuz olayların üzerini örtmek için kendinde güç bulacak ve geçmiş deneyimlerini sevgiyle kucaklamak için kendine zaman tanıyacaksın.

2018 yılı seni özellikle iş ve akademik anlamda bir miktar zorlayacak bir yıl olacak. Zamanında üzerinde durmadığınız bu alanları toparlamak için bu yıl oldukça fazla efor sarf edeceksin. Eğer yeterince emek verirsen yılın sonunda kazanan taraf sen olacaksın. Aile ilişkilerinde ise bu yıl oldukça aktif günler seni bekliyor. Ailevi ilişkilerini geliştirmek, sorunlu olan noktaları çözmek gündeminde yer tutabilir. Sorunları çözmek için attığın adımlar gökyüzünün de desteklediği olumlu açılarla birlikte güzel sonuçlar verecek.

Aşk konusunda ise yine tüm ipler senin elinde. Kendini geriye çektiğin ve kapadığın zamanlarda yaşadığın ilişki sorunlarını tekrar yaşamak istemiyorsan kendini ifade etmek için biraz daha çaba sarf etmelisin. Hayatına seni mutlu edecek insanları çekmek için oldukça fazla uğraşacak ve başarılı olacaksın. Çok güzel bir yıl geçirmeni diliyoruz sevgili akrep!

3 thoughts on “2018 Yılı Akrep Burcu Yıllık Burç Analizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir