1 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

Yeni bir ay yeni gökyüzü hareketleri demek. 1 Mart 2021 Günlük Burç Yorumlarını yazımızdan okuyabilir mart ayı burç yorumlarınızı öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Youtube kanalımızdan burç yorumlarınızı öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu 1 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

Bugün biraz hevessiz ve bıkkın hissediyorsunuz. İşlerinize, eğitiminize, hobilerinize karşı tekrar ilgi duymak ve devam etmek için biraz motivasyona ihtiyacınız var sevgili koçlar.

Boğa Burcu 1 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

Partnerinizle yaşadığınız tartışmaları ve sorunları bugün uzun uzun konuşarak sona erdiriyorsunuz. Böylelikle ilişkinizde yeni bir başlangıç yapacaksınız.

İkizler Burcu 1 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

Gün boyu yaptığınız plana sadık kalmak için çok efor sarf edeceksiniz. Gün sonunda planlarınızı tamamen bitirmenin rahatlığını yaşayacak ama bir hayli de yorgun hissedeceksiniz. Kendinizi biraz dinlendirmelisiniz.

Yengeç Burcu 1 Mart Günlük Burç Yorumları

Arkadaşlarınızla gireceğiniz tartışmalar bugün keyfinizi kaçırabilir. Kendinizi ifade edemediğinizi düşünüp, strese girebilirsiniz. Ama gerçek bir arkadaşlık ve dostluk bağınız varsa bu tartışmayı kolayca tatlıya bağlayabilirsiniz sevgili yengeçler.

Aslan Burcu 1 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

Kendinizi biraz yalnız hissediyorsunuz aslanlar. Bu sebeple sosyalleşmek ve yeni çevreler edinme ihtiyacındasınız. Bugün tüm bunları yapmanız  için harika gökyüzü etkileri var.

Başak Burcu 1 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

Başardığınız işlerin yeterince takdir edilmemesi, işe olan motivasyonunuzu ve bağlılığınızı azaltıyor. Çok fazla modunuzu düşürmeden, kendi başarınızı kendiniz takdir edebilirsiniz sevgili başaklar.

1 Mart 2021 Günlük Burç YorumlarıTerazi Burcu 1 Mart Günlük Burç Yorumları

Bugün tam keyif yapma havanızdasınız. Hobileriniz için oldukça fazla para harcayabilir, gerekirse akşama kadar miskinlik yapabilirsiniz. Bu mola size iyi gelecek.

Akrep Burcu 1 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

Kendinizde yapmak istediğiniz estetik değişimler için çok hazır hissetmiyor ama yine de istekli hissediyorsunuz. Bugün adım atmak yerine biraz daha düşünmelisiniz akrepler.

Yay Burcu 1 Mart Günlük Burç Yorumları

Para bugün biraz sizden kaçıyor yaylar. Gelirlerinizi daha sabit ve stabil kılmak için biraz daha fazla çalışmaya çalışacak ve biraz da gerileceksiniz.

Oğlak Burcu 1 Mart Günlük Burç Yorumları

Bitirmeniz gereken dağ haline gelmiş ev işlerini halletmek için kolları sıvayacak ve gün sonuna kadar her şeyi halletmiş olacaksınız.

Kova Burcu 1 Mart Günlük Burç Yorumları

Ailenizle ilgili yaşayacağınız sağlık sorunları gün boyu koşturmanıza sebep olacak. Aynı zamanda dikkatsizlik ve sakarlık da bir miktar para kaybetmenize sebep olabilir.

Balık Burcu 1 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

Ummadığınız bir yerden gelecek bir para, sizi oldukça rahatlatabilir. Aynı zamanda maaş yükselmesi ve terfi de söz konusu olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir