1-7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları

Şubat 2021 ‘in ilk haftası burçlar için çeşitli olayları beraberinde getiriyor. 1-7 Şubat 2021 haftalık burç yorumlarını okumak için yazımıza devam edebilirsiniz!

Koç Burcu 1-7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları

koç burcu 1-7 şubat 2021 haftalık burç yorumları
koç burcu 1-7 şubat 2021 haftalık burç yorumları

Koç burcu Şubat ayının ilk haftası sizler için biraz karmaşık geçecek diyebiliriz. Özellikle iş yaşamında yapmak istedikleriniz ve yapmak zorunda kaldıklarınız sizi biraz üzebilir. Kendi iş fikrinizi hayat geçirmek için var olan eksikliklerinizi tamamlamanız gerekiyor. Bu hafta bu eksiklikleri ve nasıl tamamlayacağınızı detaylıca planlayacaksınız. Bunun için belki seyahat etmeniz ve farklı kişilerle fikir alışverişi yapmanız gerekebilir. Kendinize olan güveninizi yüksek tutmanız ve planınıza sadık kalmanız bu haftanın kariyer alanında en çok parlayan burçlarından biri yapabilir sizi.

2021 yılı burç yorumları için tıklayın!

Boğa Burcu 1-7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları

1-7 Şubat 2021 Haftalık Burç YorumlarıBekar olan ve hayatına aşkı davet etmek isteyen Boğalar bu hafta sizleri pek çok tesadüf ve sürpriz karşılaşma bekliyor diyebiliriz. Belki daha önce tanıştığınız, belki uzun zamandır görüşmediğiniz birileriyle karşılaşabilir ve bir aşka yelken açabilirsiniz. Haftanın  romantik etkileri partneri olan boğaları da oldukça mutlu edebilir. Özellikle evlenmek isteyenler için bir teklif haftanın son günlerine doğru gelebilir.

 

İkizler Burcu 1-7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları

ikizler burcu 1-7 şubat 2021 haftalık burç yorumları
ikizler burcu 1-7 şubat 2021 haftalık burç yorumları

Uzun bir süredir satmak istediğiniz bir mülk ya da eşyaya talip çıkabilir sevgili ikizler. Buradan elde edeceğiniz gelir ile de çok istediğiniz ve imkansızlık dolayısıyla elde edemediğiniz ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bu ihtiyaçlar arasında kısa bir tatil veya teknolojik eşyalar olabilir. Kendinize ne zamandır ayıramadığınız zamanı ve ilgiyi bu parayla birlikte ayırma şansı elde edebilirsiniz.

 

1-7 Şubat 2021 Haftalık Burç YorumlarıYengeç Burcu 1-7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları

Hayatınızda sorunsuz giden konuları çok fazla titizlenerek sorunlu bir hale getireceğiniz bir haftada olacak yengeçler. İş hayatınızda bölümünüzden ve konumunuzdan memnunken fazla titizlenmek ve bu dillendirmek var olan konumunuzu tehlikeye sokabilir. Aynı şekilde aşk hayatınızda da bu konu sorun yaratabilir. Sorunsuz giden ilişkinizde fazla ayrıntıya girmek ve titizlenmek bir takım tartışmalara sebep olabilir. Biraz olayları akışına bırakmalı ve bu haftayı rahat geçirmeye çalışmalısınız.

1-7 Şubat 2021 Haftalık Burç YorumlarıAslan Burcu 1-7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları

Çevrenizdeki kişilere karşı kendinizi daha rahat ve açık ifade edeceğiniz bir hafta olacak. Tepkilerinizi ve düşüncelerinizi dolaysız bir şekilde ve doğrudan herkesle paylaşacaksınız. Bu bazı kişileri kırsa da genel anlamda önünüze set olan konuların çözümlenmesi adına çok iyi bir adım olacak. Kendinizi çok daha özgür ve rahat hissedeceksiniz. Bu haftanın belki de en hafifleyen burcu sizler olacaksınız aslanlar.

1-7 Şubat 2021 Haftalık Burç YorumlarıBaşak Burcu 1-7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları

Etrafınıza yardım etmek ve herkesin derdine koşmak bu haftanızı oldukça dolduracak. Özellikle yakınlarınızın sizin desteğinize ihtiyaç duyacağı bu hafta, onlara elinizden geldiğince yardımcı olmak size de iyi hissettirecek. Ama bu süreçte kendinizi de ihmal etmemeli ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Çünkü haftanın son günlerine doğru soğuk algınlığı gibi rahatsızlıklara yakalanmanız olası.

1-7 Şubat 2021 Haftalık Burç YorumlarıTerazi Burcu 1-7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta herkesi şaşırtmak ve sevindirmek için birbirinden muzip şeyler yapma isteğiyle dolusunuz. Ailenize sürpriz bir ziyaret ya da partnerinize güzel bir hediye alıp vermek haftanızı oldukça şenlendirecek. Sevdiklerinizle beraber olmak ve onları gülümsetebilmek, ruhunuza çok iyi gelecek. Aynı zamanda sağlık durumunun kötü olduğunu öğrendiğiniz akrabalarınızdan şifa haberleri alabilirsiniz.

Akrep Burcu 1-7 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumları

1-7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları

Anlattığınız her şeyin etrafınızdaki kişilerce yanlış anlaşıldığı bu hafta, canınız biraz sıkılabilir. Kendinizi ifade etmek ve yanlış

anlaşılmak sizi kızdırabilir ve karşınızdakilere karşı kırıcı olmanıza sebep olabilir. Karşınızdakileri biraz daha anlamaya çalışmak ve sakin kalmak belki de bu yanlış anlaşılmalarla dolu haftayı sıkıntısız geçirmenizi sağlayabilir.

Yay Burcu 1-7 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumları

1-7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları

Maddi konularda bir süredir sıkıntı çektiğiniz için bu haftayı finansal planlar yaparak geçirebilirsiniz. Gelirinizi artırmak için çevrenizdekilere danışabilir belki de yeni iş ortaklıkları kurabilirsiniz. Bu süreçte dikkatli olmalı ve anlaştığınız kişilere dikkat etmelisiniz. Para kazanmak isterken para kaybı yaşamanız mümkün sevgili yaylar. Haftanın son günü iyi haberler duyma ihtimaliniz de bir hayli yüksek.

 

Oğlak Burcu 1-7 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumları

1-7 Şubat 2021 Haftalık Burç YorumlarıHafta boyu seyahat halinde olabilirsiniz. Yorulmanız ve biraz dinlenmeye ihtiyaç duymanız çok normal. Fakat alacağınız güzel ve sevindirici haberler kariyerinizin yükselişe geçmesini müjdeleyebilir. Bu da sizin daha çok çalışmanıza ve daha çok yorulmanıza sebep olabilir. Ama bu güzel yorgunluğun karşılığını alacağınız için, sizin için o kadar da problem olmayacaktır sevgili oğlaklar.

Kova Burcu 1-7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları

1-7 Şubat 2021 Haftalık Burç YorumlarıPartnerinizle gireceğiniz fikir tartışmaları bu hafta sizi bir hayli yorabilir. Ama aranızdaki sevgi ve anlayışı yüksek bir çiftseniz bu tartışmalar ve anlaşmazlıklar ilişkiniz için yıpratıcı boyutlara gelmeyecektir. Sizin anlayışlı tarafınız da bu tartışmaların kopucu etkilerini ortadan kaldıracaktır. Hafta boyu yakın dostlarınızdan bir takım sağlık sorunları haberleri alabilirsiniz.

 

1-7 Şubat 2021 Haftalık Burç YorumlarıBalık Burcu 1-7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları

Dikkat çekici tarafınızın son derece yüksek olduğu bir hafta yaşayacaksınız sevgili Balıklar. Fikirlerinizi aktarmak ve özellikle iş hayatında terfi almak için muazzam bir fırsat elde edeceksiniz. Bu fırsatı boşa harcamamalı ve elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir